IMG-20130310-00175Geçtiğimiz haftalarda reklamını görmem üzerine kısa bir inceleme yaptıktan sonra başvuru formunu doldurduğum GfK tarafından hafta içi arandım ve adres teyidi yaptılar.Hiçbir ücret ödemeden, kargo ile adresime kocaman bir kutu gönderdiler.Kutu içeriği :

  • Okuyucu cihaz
  • GPRS dock
  • Kitapçıklar
  • Hediye kataloğu
  • ve birkaç ufak hoşgeldin hediyesi :)

IMG-20130310-00176

Yıllardır GfK araştırmaları’nın önüme konması veya takip etmem sebebiyle şirketi zaten tanıyordum.Şimdi de Türkiye’de başlattıkları yeni araştırma panelisti alımlarına ben de dahil oldum.

GfK’ya sağladığım bilgiler karşılığında bana onlarca çeşitli ürün seçeneği ile hediyeler sunuyorlar.Bunlar arasında, iPad, PSP vb. oldukça çekici ürünler bulunuyor.

Şimdi asıl konuya gelelim, her isteyen başvurabilir mi? Evet, şu an başvurabilirsiniz ve siz de bu panele dahil olabilirsiniz.Önemli olan, başvuru formunda ve sonrasında size iletilen 2 form’da siz ve aileniz ile ilgili bilgileri, doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız.Son adımda ise telefon ile aranarak (sadece 1 dk. süren) adres teyidi yapıyorlar ve 1 gün sonra paketiniz adresinize ücretsiz teslim ediliyor.

Siz de kullanmak ve kazanmak istiyorsanız, ücretsiz başvuru ve üyelik için tıklayınız.

Ücretsiz abone olun, yeni içerikler mail adresinize gelsin!