Tag Archives: YouTube

Sosyal Medya

Sosyal medya analizi: Hangi kanalda pazarlama yatırımı yapmalı?

Sosyal medya mevcut ve yeni pazarlara ulaşmak istediğinizde önemli bir tercih olabilir. Ancak sosyal medya üzerinden kitlelere ulaşırken alacağınız geri dönüşleri maksimize etmek için öncelikle hangi platformların sahip olduğu hedef kitlesi ve barındırdığı kullanıcılar sizin için uygun tespit etmeniz gerekmekte. Eden... .

Devamını oku
İnternet

YouTube’da ücretli abonelik dönemi başlıyor!

Bildiğiniz gibi YouTube’da video başında reklam gösteriliyor ve 5 saniye geçtikten sonra reklam geçilebiliyor. Online Video Servis Başkanı Robert Kyncl’ın konuşmasına göre Google, önümüzdeki birkaç ay içerisinde  video paylaşım sitesi YouTube için ücretli abonelik sistemi başlatacak. Yeni abonelik sürecinde... .

Devamını oku
İnternet

YouTube Bugün’den İtibaren Tamamen HTML5’e Geçiş Yaptı!

Son yıllarda Flash ve HTML5’i bir arada kullanarak kullanıcılarına seçim yapma şansı tanıyan YouTube, bugünden itibaren HTML5’e tamamen geçiş yaptı. YouTube’un bugüne kadar HTML5’e tamamen geçmemesinin en büyük sebebi ise, kullanıcıların farklı internet hızlarında rahatça video izlemesini sağlayan ABR (Adaptive... .

Devamını oku
İnternet

Dijital Reklamlarda Yaratıcılık ve Etkileşim Değerlendirmesinde Yeni Bir Gösterge : YouTube Ads Leaderboard

Bugun Google’in resmi blog sayfasinda yayinladigi makaleyi sizlerle paylasmak istiyorum. Dijital dönüşümün hayatımızın her alanında yer alması reklam dünyasında markaların farklı hikaye anlatım süreçlerine odaklanmalarını sağladı. YouTube markalar için hikayelerini dijital dünyada kitleler ile paylaşmaları sürecinde... .

Devamını oku
İnternet

Youtube tasarımı yenilendi

Geçtiğimiz günlerde, YouTube tasarımının yenileneceği ile ilgili haberler ortaklıkta dolaşmakta, ekran görüntüleri yayınlanmaktaydı. Az önce Youtube ‘u ziyaret ettiğimde yeni tararımın yayına girdiğini gördüm.İlk etapta menülerde zorluk yaşadığımı söyleyebilirim, Favıri listelerimi bulamadım ama kısa sürede... .

Devamını oku
1 2