Bir süredir kullandığım ve oldukça iyi gelir sağlayan NetAffiliation‘dan bahsetmek istiyorum.NetAffiliation, Türkiye’de bir çok örneği bulunan reklam ortaklığı şirketlerinden birisi, geçtiğimiz yıl sonlarına doğru Türkiye’de resmi tanıtımlarına başlayan şirket, Türkçe olarak da sorularınıza destek veriyor, kazançların %95’ini Euro üzerinden hesaplıyor ve kazanç oranlarını da oldukça yüksek tutuyor, bu da kısa süre içerisinde yüksek kazançlar sağlamanıza olanak tanıyor.Ödemeleri dilerseniz banka hesabınıza, dilerseniz paypal hesabınıza yapıyorlar.

Kaliteli reklamlar ve bir çok büyük Türk şirketini bünyesinde barındıran ve reklamlarını sunan NetAffiliation‘u web siteniz varsa veya sosyal medya hesaplarınız üzerinden tanıtım yaparak para kazanmak istiyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.Altta üyelik linki ve sistem hakkında detaylı bilgileri de bulabilirsiniz.

NetAffiliation kimdir ?

NetAffiliation, 2003 yılında, Fransa’da kurulmuş, bugün 150 çalışanı olan bir satış ortaklığı (affiliation) ağıdır. Şirket, Avrupa ve Latin Amerika’da genişleyerek bir çok kıtaya ulaşmıştır. Şu anda 15 ülkede 1,700 program ve 100,000 yayıncısı ile faaliyet göstermektedir.

Satış ortaklığı (affiliation) nedir ?netaffiliation-yazi-ici
Satış ortaklığı, bir reklamverenin ürün veya hizmetini, internet reklamları aracılığıyla yayınlamasına dayanan bir pazarlama tekniğidir.
Bu model, performansa dayalı işler : reklamverenin mesajlarını yayınlamayı kabul eden satış ortağı, reklamverene bir satış, doldurulmuş bir form veya newsletter üyeliği vb… gibi yönlendirmeleri gerçekleştirdiğinde bir komisyon alır.

NetAffiliation’a Nasıl Başvuru Yaparım ?

  • Bu linke tıklayarak…
  • Website ve kullanıcı bilgilerinizi bu 3 aşamalı formda doldurun. İlk aşamada ülke olarak ‘Türkiye’, ikinci aşamada dil seçeneği olarak ‘Türkçe’yi seçin.
  • Email adres teyidi için size otomatik bir email gönderilecektir. Bu emaildeki konfirmasyon linkine tıkladığınızda, başvurunuz NetAffiliation tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Email size ulaşmadıysa Spam kutunuzu kontrol edin.

na

NetAffiliation kazandığım parayı nasıl öder?

Hesabınızda 50€ biriktiğinde ödeme talep edebilirsiniz.  Euro ile işleyen kampanyalar için ödemeyi PayPal veya banka havalesi ile, TL cinsinden işleyen kampanyalar için ise banka havalesi ile alabilirsiniz.

Leave A Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir