Mobil sitesini kullanıma alan Doktorburada.com, artık tüm ceplerde aktif.

Doktorburada.com’un akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirdiği mobil site ile kullanıcılar, özel hastane ve muayenehane randevularını artık cep telefonlarından internete girerek zahmetsizce alabiliyor. Özel hastane ve doktor muayenehanelerine hızlı ulaşmayı sağlayan ve randevu almak için telefonla görüşme zorunluluğunu ortadan kaldıran Doktorburada.com, kullanıcıların ücretsiz yararlanabileceği bir platform.

Yeni siteyle birlikte artık doktor ve hastane lokasyonları tıklandığında haritaya yönlendirmesi ve muayenehane ya da hastaneye giderken size online yol tarifi verebilmesi. Böylece ilk kez gidiyor olsanız bile, aradığınız hastane ya da kliniği elinizle koymuş gibi buluyorsunuz.

Nasıl çalışıyor?
Doktorburada.com’un kullanımı kolay ve renkli arayüzüyle hayata geçirdiği mobil sitede, kullanıcılar lokasyon, branş ve sigortaya göre doktor araması yapabiliyor, doktor hakkında bırakılan hasta yorumlarını ve doktor özgeçmiş bilgilerini inceleyebiliyor ve kendilerine en uygun uzman doktoru bulabiliyorlar.

Özel muayenehanelerle, kliniklerle ve özel hastanelerle yapılmış olan teknik entegrasyon sayesinde kullanıcılar, doktorların uygun saatlerini görerek; telefon trafiği yaşamadan, ücretsiz, 7/24 ve tek tıkla randevu alabiliyorlar.

Bu sayede kullanıcılar, çağrı merkezlerinde beklemeden, telefonla görüşmek durumunda kalmadan, diledikleri doktorun özgeçmişini inceleyip, randevuya gittiği teyit edilen hastaların yorumlarını okuyup, kendilerine en uygun olduğunu düşündükleri doktordan tek tıkla randevu alabiliyor.

Mobil randevu oranı yüzde 30
Akıllı telefonlar henüz kısa bir süredir yaşantımızda yer alsa da, hayatımızda giderek daha fazla yer kaplıyor ve bize pek çok kolaylık sağlıyor. Doktorburada.com verilerine göre hastane ve hekim randevularının yüzde 30’u şimdiden mobil kanalla alınmaya başladı bile. Yakın gelecekte bu oranda ciddi bir artış bekleniyor. Doktor randevuları için tek adres olmak amacıyla yola çıkan Doktorburada.com’un yeni mobil sitesi, önümüzdeki ay mobil aplikasyon olarak da indirilebilecek.

Leave A Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir