Toluna ile anketlere katılarak puanlar kazanabilir ve bu puanları dilerseniz 25’er TL’lik PayPal ödemeleri alabilir, dilerseniz başka ödüllere sahip olabilir veya Samsung Galaxy S4 gibi ödüllü çekilişlere katılabilirsiniz.Ayrıca kendiniz de anketler oluşturarak, geniş kitlelerin fikirlerini alabilirsiniz.Şimdi sistemi biraz tanıyalım;

Bilginin paylaşılması karmanızı yükseltir, doğru mu? Aslında, bunun çok zaman alacağını düşünüyoruz, bu yüzden de ödülleri size doğrudan veriyoruz. Anketlere cevap verin, özel poll’lerde oy kullanın ve görüşlerinizi belirtin, böylece nakit, hediye ya da ödüle dönüştürebileceğiniz puanlar kazanın. Paylaşmak iyidir.

Sorular sormak ve cevaplar almak
Benzersiz sihirbazımız kullanıcıların isteğine göre uyarlanmış poll’ler oluşturmalarını ve içeriklerini fotoğraf ve videolarla zenginleştirirken ilgili sorular sormalarını mümkün kılar – içeriğinizi anında milyonlarca kişinin görmesini sağlayın.

Anketlere cevap verin ve ödüller kazanın
Görüşlerinizi ifade edin ve sesinizi dünyaya duyururken aynı zamanda ödül kazanın! Her anketten sonra, bir dolu harika hediyeye dönüştürülebilecek puanlar kazanacaksınız.

Gifties ile ödüller eskisi gibi olmayacak
Toluna’dan kullanıcıların arkadaşlarına sanal hediyeler göndermesini mümkün kılan yeni bir konsept: Gifties. Peki bunun nesi farklı? Bu sanal hediyelerin gerçek olma ihtimali!

Paylaşmak dikkate almaktır
Günümüzde internetten anladığımız her şey paylaşımla ilgili. Biz de bunu sizin için kolaylaştırıyoruz.

Ayrıca, Toluna ile 19 Temmuz 2013 tarihine kadar 4 adet Samsung Galaxy S4s kazanma şansı devam ediyor! Samsung’un şu ana kadar pazara sunduğu en iyi telefon olan Samsung Galaxy S4s, Apple iPhone 5’in önüne geçebilecek mi? Toluna’ya katılın, cevabını kendiniz bulun.

Toluna’ya üye olmak ve hemen kazanmaya başlamak için tıklayınız.

toluna

Leave A Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir