Para Kazanma

GFK Mobile Monitör Programı ile Ödüller Kazanın

Bundan 3 yıl önce GFK Türkiye Tüketici Araştırma Paneli hakkında yayınladığım yazı, yoğun ilgi görmüştü ve hala ilgili konuya sizlerden mesajlar aracılığı ile sorular geliyor ve mümkün olduğunca yanıtlamaya ve yönlendirmeye çalışıyorum. Şimdi de GFK’nin farklı bir programı olan Mobile Monitor‘den bahsetmek istiyorum.

Hatırlarsanız, ilk yazımda, evinize yaptığınız alışverişleri sisteme girerek puanlar ve ödüller kazanabileceğinizden bahsetmiştim. GFK Mobile Monitor ise, gün içerisinde web’de gezinirken puan ve ödüller kazanabilirsiniz. Yani herhangi ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mobile Monitor, hangi web sayfalarını ziyaret ettiğiniz, hangi reklamlara baktığınız ve bir sayfada ne kadar süre kaldığınız gibi internet kullanımlarını ölçüyor. Bu bilgiler daha sonra isimsiz ve toplu bir şekilde GFK’nın araştırma raporlarında kullanılıyor. GFK Mobile Monitor programı tarafından toplanan bilgiler, diğer şirketlerin size sundukları online hizmetleri iyileştirmesine yardımcı oluyor. Bunun için tek yapmanız gereken, bilgisayarınıza bir yazılım kurmak. Ölçüm bu yazılım ile otomatik olarak yapılmaktadır. Böylece, her zaman olduğu gibi internette normal bir şekilde gezinebilirsiniz!

Bu programda toplanan veriler ve bilgiler sadece pazar araştırması amaçlarıyla kullanılıyor. Yani GFK gizlilik politikasında buna önemle vurgu yapıyor. Bu konuda kafanızda soru işaretleri varsa programa ait web sitesi üzerinden Gizlilik Politikasını detaylıca inceleyebilirsiniz!

Ne Tür Ödüller Kazanabilirsiniz?

GfK Mobile Monitor yazılımını akıllı telefonunuza ve/veya tabletinize kurarak ve 30 gün boyunca aktif tutarak bir defaya mahsus olmak üzere giriş puanı kazanırsınız! Bunun dışında Mobile Monitor uygulamasını kullanmaya devam ederek her bir cihaz için haftalık ayrıca haftalık puan kazanabilirsiniz. Programda kazandığınız puanlarla alabileceğiniz hediyeleri altta özet bir şekilde görseller aracılığı ile görebilirsiniz. Bu da sizde bir fikir oluşturur en azından.

GFK

Programa üye olmak için, bir kayıt formu dolmanız ve sonrasında karşınıza çıkan kısa anketi yanıtlamanız gerekiyor. Bu işlemler sonrasında kullanıcı hesabınız oluşturulmuş oluyor ve artık yazılımı bilgisayarınıza indirerek puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu bilgiler sonrasında GFK Mobile Monitör’e kayıt olmak istiyorsanız tıklayın 🙂

Soru, görüş ve yorumlarınızı alt kısımdan ekleyebilirsiniz. Mümkün olduğunca her yorum ile ilgilenerek yanıtsız bırakmamaya özen gösteriyorum. 😉

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir
Toluna: Sorun, Cevaplayın, Keşfedin, Para Kazanın!
İnternetten para kazanmak isterken, para kaybetmeyin!
6 Yorum Mevcut
 • Anara Oca 19,2018 at 12:57

  Merhaba Emin bey, ben kayıt olalı 2 ay oldu gfkyi takip ediyorum hane no geldi fakat nasıl ileri gideceğim barkod okuyucuğu nerden alacağım ve kitap galiba verilmesi lazım. müşteri hizmetine defaalarca mail attım hiç cevap gelmedi bana ayrıntılı şekilde anlatırsanız sevinirim gfk programından hiçbir şey anlamadım.

 • seda alan May 16,2017 at 22:28

  Iyı akşamlar emin bey ben yeni kayıt oldum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum tlf num sağ üst kısma kilit işareti geldi anlamı nedir nasıl puan birikiyor bilgi lütfen

 • Ali Oca 31,2017 at 11:19

  Emin hocam, referans sistemi var mı bu sistemde?

 • mehmet uzan May 2,2016 at 14:58

  cok hoşlandım

 • Gozde amel Mar 27,2016 at 22:35

  Puanlarimizi nasil ogrenebiliriz

  • Emin Doğu Nis 8,2016 at 17:46

   GFK web sitesinden hesabınızı takip edebilirsiniz.

Bu Konuda Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz*

Adınız*
Web Siteniz