Türkiye’nin dört bir yanından gelen girişimciler, Türkiye’nin önde gelen Melek Yatırımcıları ve Yatırım şirketleriyle 16 Mayıs’ta Çırağan Palace Kempinski’de Etohum tarafından düzenlenecek olan Startup İstanbul’da buluşuyor.

Türkiye’deki internet şirketlerinin sayısını artırmak, girişimcileri desteklemek, internet ekosisteminin yaratılması ve gelişmesi adına girişimcilerle yatırımcılar için ticari bir pazar yeri oluşturmak doğrultusunda kurulan Etohum, bu kez yeni ekonominin en önemli aktörlerini, girişimcilik dünyasının merkezi İstanbul’da buluşturuyor. TEB Özel Bankacılık ve TEB Melek Yatırım Platformu ana sponsorluğunda 16 Mayıs’ta Çırağan Palace Kempinsky’de düzenlenecek Startup İstanbul etkinliği, Türkiye ve dünya çapındaki en güncel gelişmeleri aktarırken, aynı zamanda internet sektöründe ön plana çıkan en etkili girişimleri de mercek altına alacak.

Tüm yıl boyunca Etohum aşamalarını başarıyla geçmiş ve 1500 başvuru arasından sıyrılarak sektörde ön plana çıkmış girişimciler, katılımcılara ve ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olan melek yatırımcılara kendilerini ve yenilikçi fikirlerini çeşitli sunumlarla anlatacak.

Çocuklar için eğitici, sağlıklı ve orijinal oyuncakların online mağazası Oyuncakdenizi, online film izleme platformu Muvizi, üniversiteye hazırlananların online rehberi Parlakbirgelecek, üyelerine kart vasıtasıyla 100’den fazla mekanda cazip indirimler sunan CardGusto, bulut üzerinde ders yönetimi platformu edfor, sosyal sanal gardrop Giysicini, ürün firkilerini hayata geçiren platform Tinkfabrik, kullanıcı dostu arayüzlerin yeni adresi Userspots ve Ankara çıkışlı online oyun stüdyosu Ceidot bu yıl Startup İstanbul’da sunumlarıyla Türkiye’deki internet sektörüne ilham verecek girişimler arasında.

Startup İstanbul’un konuşmacıları ise, Aslanoba Gıda A.Ş. CEO’su Hasan Aslanoba, Revo Capital Yönetici Ortağı Cenk Bayrakdar, Webrazzi.com kurucusu Arda Kutsal, Intel VC Direktörü Barış Aksoy, Doğuş Planet İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İzi Adato ve Doany & Partners CEO’su Paul Doany gibi iş dünyasının ve internet girişimciliğinin Türkiye’deki en büyük isimlerinden oluşuyor.

Pozitif TV üzerinden internette canlı yayınlanacak Etohum Startup İstanbul’da yer alacak konuşmacılar ve yatırımcı şirketlere ilişkin detaylara, http://startupistanbul.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir