Maceraların kralı Aslan Max’ın dondurma fabrikası ile yazın sıcağında kimsenin dondurmasız kalmaması için mücadele etmenin tam zamanı!

 Birbirinden güzel ve serinletici dondurmaları Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası oyunu sayesinde üret ve yaz sıcakları ile mücadeleni göster. Lezzetli, sağlıklı ve serinletici dondurmaların üretilmesi tamamen senin yönetim ve üretim becerilerine bağlı. Stratejini iyi kurmalı ve üretimde ortaya çıkabilecek tüm aksaklıkları önceden düşünüp önlem almalısın.

Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası Oyunu’nun Hikayesi

Max arkadaşlarıyla birlikte yazın bunaltan sıcakları için çözüm üretmek amacıyla bir dondurma fabrikası kuruyor. Ama ilk dondurmalarını üretmek, fabrikayı geliştirmek ve herkesi mutlu edecek serin lezzetler ortaya çıkarmak için sana ihtiyaç duyuyorlar.

1024x500_4

Meyveli, sütlü birbirinden leziz 15 ana dondurma çeşidini üretmek için gerekli üretim faaliyetlerini organize etmeli ve malzeme tedariğini sağlamalısın.

Multiplayer özelliğinin olacağı oyunda rakiplerine fark atabilmek ve en harika fabrikaya sahip olabilmek için sıfırdan başlamalı ve iyi bir planlama yapmalısın.

Rakip fabrikaları ziyaret edip neler yaptığına bakmalı ve kendi stratejilerini gözden geçirmelisin. Fabrikada her şey yolundaysa üretimlerin tamamlanmasını beklerken rakiplerinle fabrikanda mini oyunlar oynayabilirsin.

Doğadan Gelen Güç ile Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası Büyüyor

Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası oyununda 15 ana dondurma ve bu dondurmaları yapmak için kullanılan çok çeşitli malzemeler bulunuyor.

Yaban mersini, çilek, kavun, böğürtlen, vanilya, ahududu ve ananası Aslan Max’ın çiftliğinde üretmek ve dondurmalarda kullanmak gerekiyor. Dondurmaları lezzetlendirecek olan bazı yemişler ise ağaçlardan toplanıyor.

Fındık, fıstık ve kakaonun yanı sıra muz, kiraz,  limon ve portakal gibi ağaçta yetişen meyveleri düzenli olarak toplamak ve dondurma üretiminde kullanmak gerekiyor.

Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası oyunu en lezzetli dondurmalı üretebilmek için gerekli malzemeleri bulmanı sağlayacak bir markete sahip.

Marketten ahır ve süt makinesi satın alarak dondurma için gerekli olan malzemeleri üretebilirsin. Ahır’da normal inek, daha fazla süt veren inek ve değirmen bulunuyor. Süt makinesinde ise dondurma büfesi, dondurma kamyoneti ve dondurma kamyonu gibi önemli taşıma araçları yer alıyor.

player_bg_1

Kendi Dondurmanı Üret Farkını Ortaya Çıkar

Aslan Max’ın dondurma fabrikası oyunu ile benzersiz dondurmalar üretebilirsin. Oyunda bulunan 15 ana çeşit dondurmanın yanı sora kendi dondurmalarını geliştirebilirsin.

Higga’nın Dondurma Ar-Ge Laboratuvarı’nda yapacağın çalışmalar ile adı ve tadı tamamen sana özel lezzetler ortaya çıkarabilirsin.

Yaz boyunca ferahlamanı sağlayacak Max dondurmalardan çıkan kodlarla bonuslar kazanıp fabrikanı ve dondurmalarını geliştirip maceranı zirveye çıkarmak için hazır mısın?

Oyunu İndirmek İçin:

Masaüstü Versiyon: http://secure.aslanmax.com/oyunlar/dondurma-fabrikam/

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calide.maxdondurmafabrikam&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/aslan-max-n-fabrikas/id1123540684?mt=8

1 Comment

  1. emre 25 Nisan 2018 at 13:00

    oyunu oynayamadım

    Reply

Leave A Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir