Tag Archives: yandex

İnternet

Yandex.Türkiye Ürün ve İş Geliştirme’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Emre Erşahin

Yandex.Türkiye Ürün ve İş Geliştirme’den Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Emre Erşahin’i görev başına getirdi. Türkiye’deki internet kullanıcılarının günlük hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunmaya odaklanan Yandex, ekibini büyütmeye devam ediyor. Yandex, Türkiye’deki yerelleşme ve büyüme stratejileri... .

Devamını oku
İnternet

Bursa’yı Yandex’in panoramaları ile gezin

Marmara Bölgesi’nin ikinci büyük şehri “Yeşil” Bursa, Yandex’in Haritalar servisine eklenen 360 derecelik, yüksek çözünürlüklü görüntüleri sayesinde bundan böyle sanal ortamda da gezilebilecek. Bursa’nın panoramik görüntüleri Yandex tarafından bugün kullanıma sunuldu. Panoramalar, Bursa Büyükşehir Belediye... .

Devamını oku
İnternet

Yandex ile Güvenli Arama

Yandex, kullanıcılarını internet üzerindeki tehlikelerden korumak için birçok ürün ve çözüm sunuyor. Bugün geldikleri noktada, kullanıcılarının internette güvenle dolaşabilmesi için yaklaşık bir günde yapılan güvenlik denetimlerinin detaylarını alttaki infografikte bulabilirsiniz.... .

Devamını oku
İnternet

iPad için Yandex.Disk

Yandex, iPad için özel olarak geliştirdiği Yandex.Disk uygulamasını bugün kullanıma sundu. Bundan böyle iPad sahipleri, bulut tabanlı bir servis olan Yandex.Disk’in sağladığı tüm olanaklardan istedikleri an, istedikleri yerden ve kullanışlı bir arayüzle yararlanabilecek. Yeni uygulama sayesinde iPad kullanıcıları, Disk’e... .

Devamını oku
Etkinlik

Yandex Basın Etkinliği Basını

Yandex ‘in 1. Yaşını kutladığı basın etkinliği The Ritz Carlton Hotel ‘de yapıldı.Benim de davetli olduğum ve katıldığım etkinlik ile ilgili haberi WM Dergi – Ekim sayısı ‘nda okuyabilirsiniz. Ben burada farklı bir şey yapmak istiyorum ve basın toplantısı kamera arkasını, basın toplantısı... .

Devamını oku
1 2