İnternet

Yandex.Türkiye Ürün ve İş Geliştirme’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Emre Erşahin

Yandex.Türkiye Ürün ve İş Geliştirme’den Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Emre Erşahin’i görev başına getirdi.

Türkiye’deki internet kullanıcılarının günlük hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunmaya odaklanan Yandex, ekibini büyütmeye devam ediyor. Yandex, Türkiye’deki yerelleşme ve büyüme stratejileri doğrultusunda, Yandex.Türkiye Ürün ve İş Geliştirme’den Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Emre Erşahin’i görev başına getirdi.

Emre Erşahin hakkında

1973 doğumlu Emre Erşahin, Amerikan Robert Koleji’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı. 1993-1999 yılları arasında Alice/BBDO’da Stratejik Planlama ve Müşteri İlişkileri bölümlerinde çalıştı. 1999-2001 yılları arasında The Coca-Cola Company’de sırasıyla Türkiye ve Avrasya Reklam Müdürü görevlerini üstlenen Erşahin, 2001 yılında Türkiye’nin ilk internet reklam ağını kuran Noktakom’un Genel Müdürü olarak kariyerine devam etti. 2002-2008 yılları arasında Türkiye’nin gençlik segmentine özel ilk pazarlama ajansı TargetYouth’da kurucu ortak olarak mobil ve internet ağırlıklı çözümlerle pazarlama danışmanlığı yaptı. 2008 yılında Turkcell’de göreve başlayarak, 3G lansmanı sırasında İçerik Servisleri Müdürü olarak çalıştı. 2010 itibarıyla sahibinden.com’da Ürün ve İş Geliştirme’den Sorumlu Direktör olarak görev başına getirilen Erşahin, buradaki görevine 2011’den itibaren Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti.

Temmuz 2013’te Yandex.Türkiye’de İş Geliştirme’den Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak göreve başlayan Erşahin, Eylül ayından bu yana Ürün alanındaki sorumlulukları da üzerine almış olarak, görevine Ürün ve İş Geliştirme’den Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak devam ediyor.

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir
Google’ın 29 Şubat Doodle’ı
İnternette İçerik Üretmenin 11 Kuralı!

Bu Konuda Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz*

Adınız*
Web Siteniz