Etkinlik

Yandex Basın Etkinliği Basını

Yandex ‘in 1. Yaşını kutladığı basın etkinliği The Ritz Carlton Hotel ‘de yapıldı.Benim de davetli olduğum ve katıldığım etkinlik ile ilgili haberi WM DergiEkim sayısı ‘nda okuyabilirsiniz.

Ben burada farklı bir şey yapmak istiyorum ve basın toplantısı kamera arkasını, basın toplantısı basınından kareler paylaşmak istiyorum.Türkiye basını ve bilişim basınının hazır olduğu etkinlik hayli kalabalıktı.Basın mensupları arasında yılların gazetecileri de (tabiri caizse babalar) bulunmaktaydılar.Zaten soruları ve duruşları ile kendilerini belli ediyorlardı.

Yandex Türkiye Genel Müdürü – Mehmet Ali Yalçındağ bir kaza sonrası ayağını kırmış ve etkinliğe koltuk değneği ile katıldı, yardımcılarının desteği ile oturup kalktı.Ancak Mehmet Ali Yalçındağ konuşması için ayağa kalktığı an ve otururken tüm basın şakır şakır adamın ayağını çekti sadece.Yani aslında olay başka, Mehmet Ali Yalçındağ ‘ı o şekilde görmüşsün ve dikkat çekecek bir kare… Adamın ayağına zoomlayarak yüzlerce fotoğraf çekildi.

İşte altta etkinliğe katılan basının fotoğraflarını ve genel olarak ortamı görebilirsiniz.Fotoğrafları büyütmek için, üzerlerine tıklamanız yeterli;

[imagebrowser id=4]

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir
WordPress tutkunları WPFest’te buluşuyor
Türkiye’nin ilk Kurumsal Girişimcilik Konferansı’na davetlisiniz
1 Yorum Mevcut
  • Meliha Doğu Kas 4,2012 at 09:18

    Büyük gazeteci abiler der ki:'' Köpeğin insanı ısırması değil, insanın köpeği ısırması haberdir…''
    Yani toplantının içeriğinden daha önemlidir o kırık bacak:))

Bu Konuda Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz*

Adınız*
Web Siteniz