İnternet

Facebook Kapandı, Peki Ya Şimdi?

Sahibi ve geliştiricisi Mark Zuckerberg, Facebook ‘u sildi… ve sonra kendisini öldürdü!

Şok oldunuz değil mi? Peki ya şimdi ne olacak?

İnsanlar Facebook ‘suz ne yapacaklar? Bundan 1 yıl önce falan da facebook ile ilgili eleştirel bir yazı yayınlamıştım burada, herşeyin sanal sosyal hale geldiğine dair.

İşte bu konuda yapılmış bir fragman var “the social network 2” filminin tanıtımı olsa gerek.İzleyince harbi doğru dedim.

Artık o kadar Facebook odaklı oldu ki paylaşımlar, sosyal hayatta nasıl navranacağını, ne konuşacağını ve neler paylaşabileceğini bilmemeye, bu konularda sıkıntı çekmeye başladı insanlar.

[su_youtube_advanced url=”http://www.youtube.com/watch?v=8BptV4vn5Uw” width=”660″ controls=”alt” autoplay=”yes” theme=”light”]http://www.youtube.com/watch?v=n6wytrQo-UE[/su_youtube_advanced]

İşte bu video da, bu saçmalığı çok güzel özetliyor.Facebook hayatımızdan çıkarsa insanlar ne yapar, orada yaptıklarını gerçek hayatta nasıl uygular?

Sizce nasıl olmuş, harika özetlememişler mi?

Not : Komik olacak ama bazen insanlar okumadan yorum yapabildiği için not düşmekte yarar gördüm, olay gerçek değildir, film ve fragman tanıtımında bu şekilde senaryolaştırılmış ve yorumlanmıştır.

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir
Startup İstanbul’a Growth Hacking damgasını vuracak
Hosting Dergi, ICANN Türkiye Röportajı ile Yayında!

Bu Konuda Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz*

Adınız*
Web Siteniz