E-Ticaret

e-Ticaret sektörüne yön verenler 3. e-Ticaret Konferansı ve Fuarı kapsamında Türkiye’ye geliyor

TOBB izniyle gerçekleşen ilk ve tek e-Ticaret organizasyonu olma özelliği taşıyan 3. E-Ticaret Konferansı ve Fuarı, 15 Mayıs 2014 tarihinde sektör temsilcilerini bir araya getiriyor.

Bu yılki ana teması “perakende sektörüne yönelik e-ticaret stratejileri” olan konferansta dünya çapında bir başarı hikayesi olan Net-A-Porter’in Kurucu Ortağı Megan Quinn ve Bitpay Avrupa İş Geliştirme Direktörü Moe Levin ilk kez Türkiye’deki sektör temsilcileriyle buluşacak.

15 Mayıs 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan E-Ticaret Konferansı ve Fuarı, sektör açısından Türkiye’deki ve dünyadaki son trendleri ortaya koymayı hedefliyor.

Megan Quinn ve Moe Levin, konferans kapsamında ilk kez Türkiye’de
Dünya çapındaki bir başarı hikâyesi olan Net-A-Porter’ın, kurucu ortağı ve Avustralya’nın perakende alanındaki en güçlü kadınlarından biri olarak anılan Megan Quinn, 3. Eticaret Konferansı ve Fuarı kapsamında ilk kez Türkiye’deki sektör temsilcileriyle buluşuyor.

Net-A-Porter’ın, kurucularından biri ve kreatif direktörü olarak edinmiş olduğu vizyon ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak olan Quinn, bu uluslararası üne sahip ve oyun değiştiren girişimle birlikte, “21. Yüzyılda e-Ticarette Mükemmelliğin nasıl elde edileceğine” dair tecrübelerini aktaracak.

Konferansın bir diğer konuşmacısı olan Bitpay Avrupa İş Geliştirme Direktörü Moe Levin ise, ticarete yeni bir boyut getiren Bitcoin’in Avrupa’ya getirilmesi ve yaratacağı olağanüstü yenilikleri aktaracağı sunumunda, geleceğin dijital para birimine dair fiyat değişkenliği, teknolojik değerlendirmeler, bildirim yükümlülükleri ve ilgili hususlara dair çok önemli bilgiler paylaşacak.

E-ticaret sektörünün geldiği nokta ve gelişimi için yapılması gerekenler 3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı’nda
E-ticaret ve dijital ekonominin geldiği noktanın ve gelişimi için yapılması gerekenlerin analiz edileceği fuar ve konferansla, sektör ve ilgili alanlarda faaliyet gösteren kurumların temsilcilerinin bir araya getirilmesi, görüş alışverişinde bulunarak, ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekleri bir platform sağlanması amaçlanıyor.

BKM’nin katkıları, Asseco SEE, Call Center Hotel, CCC, İHS Telekom ve Turkcell’in desteğiyle düzenlenen konferansın gündem başlıkları arasında: Online alışverişlerin hatırı sayılır bir bölümünü oluşturan perakende sektöründeki en son e-ticaret trendleri, yasal düzenlemeler, omni channel uygulamaları, datanın kazanca dönüştürülmesi, sosyal medya, ödeme sistemleri, müşteri hizmetleri gibi farklı konular da yer alacak.

Ayrıca konferans ve fuar, sektörde hizmet veren kurumları, rakipleri ve muhtemel çözüm ortaklarıyla bir araya getiren önemli bir platform yaratacak.

Sektör adına önemli çıktılarıyla, katılımcılarına e-ticaretin geleceği konusunda önemli bilgiler sunan organizasyon, konferansla eş zamanlı olarak gerçekleşen E-ticaret Fuarı ile sektörün önde gelen kuruluşlarına ev sahipliği yaparak, rakipleri ve muhtemel çözüm ortaklarıyla bir araya getiren önemli bir platform yaratacak. Fuar 09.30 -17.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Etkinlikte ayrıca en iyi yeni e-ticaret sitesinin de ödüllendirileceği E-Fikir Yarışması Ödülü de sahibini bulacak.

Daha fazla bilgi için: http://www.e-commerceexpo.com

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir
E-Ticaret Sitenize Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz!
E-ticaret siteniz nasıl daha fazla kazandırabilir?

Bu Konuda Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz*

Adınız*
Web Siteniz